POZNAJ CICHĄ KUCHNIĘ

NOWOCZESNE I KOMFORTOWE ROZWIĄZANIE WENTYLACJI CICHEJ KUCHNI W CZASIE GOTOWANIA – TERAZ TAKŻE W TWOIM DOMU!

Jak działa cicha kuchnia?

W tradycyjnym rozwiązaniu mamy silnik wentylatora, który pracuje w okapie na wysokości szafek kuchennych lub nad naszą głową.

W naszym nowatorskim rozwiązaniu systemu wentylacji – cicha kuchnia VILPE gwarantuje strefę cichej kuchni, wysoką efektywność i niski poziom hałasu za pośrednictwem silnika i wentylatora dachowego.

Dlaczego cicha kuchnia w ComfortON?

NIEZAWODNOŚĆ

ComfortON to doświadczeni eksperci i gwarancja niezawodności. Sprzęt marki VILPE® wyróżnia odporność na uszkodze­nia i zmienne warunki atmosferyczne.

 PROFESJONALNY MONTAŻ

Doświadczenie naszych instalatorów, poparte pełną autoryzacją VILPE to gwarancja profesjonalnego montażu i komfortu użytkowania cichej kuchni przez lata.

 IDEALNA CISZA

Funkcję wentylatora w okapie przejmuje niezwykle skuteczny i cichy wentylator dachowy. Jego praca, nawet intensywna, jest w kuchni praktycznie niesłyszalna.

System składa się z trzech głównych elementów tj.

Wentylatora dachowego,
Przejścia dachowego (z uwzględnieniem rodzaju pokrycia dachowego)
Okapu FALMEC (z uwzględnieniem średnicy wentylatora dachowego),
Rur wentylacyjnych

Jako specjaliści od wentylacji i czystego powietrza, doskonale wiemy, jak ważny jest codzienny komfort podczas gotowania. Brak pary i hałasu to jeszcze większa przyjemność z gotowania — dla Ciebie i całej rodziny!

Korzyści na każdym kroku!

  • Unikalne rozwiązanie gwarantujące bezgłośną pracę okapu
  • Skuteczny wyciąg dzięki dużej wydajności wentylatora dachowego
  • Wygodne sterowanie pracą wentylatora (kompatybilne połączenie wentylatora na dachu z okapem bezsilnikowym oferowanym w systemie Cichej Kuchni)
  • Synchronizacja z rekomendowanym okapem FALMEC – VIRGOLA/ZEUS ( bez silnika) ściennym, szafkowym, sufitowym, wyspowym.
  • Istnieje możliwość modernizacji wyciągu kuchennego i połączenia ze „starym” okapem kuchennym ( po konsultacji z naszym specjalistą)
  • Rozwiązanie dostępne dla każdego rodzaju pokrycia dachowego z uwzględnieniem średnicy przewodu wentylacyjnego, także na murowanym dukcie
  • System przeznaczony dla budownictwa jednorodzinnego, lub w budynkach z indywidualnie wydzielonymi przewodami wentylacyjnymi dla okapu kuchennego.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!