fbpx
Skip to content
Flexit_logo-2

Witamy w świecie Flexit

PONAD 45 LAT DOŚWIADCZENIA DLA ZDROWEGO KLIMATU

FLEXIT to energooszczędne produkty, usługi i rozwiązania w zakresie czystego, świeżego powietrza oraz ogrzewania w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Już w 1974 roku rozpoczęliśmy pracę nad dostarczaniem czystego i świeżego powietrza dla zdrowego klimatu w pomieszczeniach. Nasze rozwiązania produktowe zostały opracowane specjalnie dla skandynawskich, zimnych warunków klimatycznych. Z ponad 45-letnim doświadczeniem FLEXIT jest liderem na norweskim rynku wentylacji, ogrzewania mieszkań i instalacji odkurzaczy centralnych

EcoNordic WH4

POMPA CIEPŁA, REKUPERACJA I CIEPŁA WODA W JEDNYM

Flexit EcoNordic WH4 to zintegrowana jednostka z funkcjami zrównoważonej wentylacji, grzania ciepłej wody i ogrzewania domu. Zapewnia zdrowy klimat w pomieszczeniach, dużą ilość ciepłej wody użytkowej oraz ogrzewanie budynku przy wysokim poziomie efektywności energetycznej. Wszystko to bez jednostki zewnętrzne typowej dla powietrznych pomp ciepła! Jeśli potrzebne jest podtrzymanie ogrzewania domu (np. w nocy), energia jest pobierana bezpośrednio ze zbiornika bez uruchamiania pompy ciepła. Modułowa budowa urządzenia upraszcza instalację i sterowanie systemem. Wszystkimi funkcjami centrali klimatyzacji wewnętrznej można łatwo zarządzać za pomocą bezpłatnej aplikacji Flexit GO.

Rekuperatory

CENTRALE WENTYLACYJNE SPRAWDZONE W SKANDYNAWII

Centrale wentylacyjne FLEXIT Nordic zostały opracowane z myślą o energooszczędnej pracy w surowym klimacie skandynawskim. Dobrze pasują do mieszkań, domów jednorodzinnych, willi i małych budynków komercyjnych. Możliwość łatwego podłączenia okapu kuchennego za pomocą rozwiązania obejściowego. Centrala wentylacyjna posiada wysokowydajne obrotowe wymienniki ciepła, ze sprawnością temperaturową do 85%. Takie rozwiązanie zapobiega usuwaniu wilgoci z pomieszczeń co jest szczególnie korzystne w zimie. Wszystkie jednostki Nordic są standardowo sterowane za pomocą aplikacji Flexit GO i mogą być uzupełniane różnymi akcesoriami, bezprzewodowymi lub przewodowymi takimi jak panel sterowania, czujnik wilgotności, czujnik ciśnienia wentylatora kuchennego, czujnik CO2 itp. Odzysk ciepła czy chłodu to standardowa funkcja. W aplikacji FlexitGO można również aktywować funkcję chłodzenia nocnego. W przypadku wysokiej wilgotności powietrza wywiewanego można włączyć funkcję odszraniania w Flexit GO, aby zapewnić działanie w okresie zimowym. Jednostki można postawić pionowo na ścianie, podłodze lub zawiesić na suficie. Izolacja pozwala na umiejscowienie rekuperatora zarówno w ciepłych, jak i zimnych pomieszczeniach.

seria Nordic S

seria Nordic S

seria Nordic CL

seria Nordic CL

Odkurzacz centralny

KOMFORTOWE ROZWIĄZANIE DO NOWYCH I ISTNIEJĄCYCH BUDYNKÓW.

Odkurzacz centralny Flexit – komfort i wygoda przy sprzątaniu zanieczyszczeń w domu, garażu lub Twoim samochodzie. Oto kilka dobrych powodów, aby zainstalować odkurzacz centralny: wygodne sprzątanie, prosta instalacja w nowych i istniejących budynkach, opłacalna jednorazowa inwestycja, wysoka jakość urządzeń, duży wybór modeli i akcesoriów, niski poziom hałasu, komfort sprzątania.

FLEXIT_Central-vacuum-cleaner