Klimatyzacja Falenty. Projektowanie, montaż, serwis

Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim stażem w branży inżynierii sanitarnej i klimatyzacji. Zajmujemy się projektowaniem systemów klimatyzacji, przeprowadzaniem ich montażu oraz serwisowaniem. Wykonujemy także modernizację instalacji starszych i niesprawnych. Z łatwością stworzymy projekt klimatyzacji zgodnie z indywidualnie zgłoszonymi wytycznymi oraz zapotrzebowaniem danego budynku. Naszą specjalnością są systemy klimatyzacji domowej, o niskim poborze energii i optymalnej wydajności, jak również systemy przemysłowe, nastawione na regulację temperatury powietrza wewnątrz całego zakładu pracy.

W naszych projektach wykorzystujemy rozbudowane zaplecze sprzętów i urządzeń. Tworzymy instalacje oparte na klimatyzatorach do mieszkania ściennych, kasetowych, kanałowych, podłogowych, podłogowo-sufitowych. Każde otrzymane zlecenie gruntownie analizujemy, tworząc szczegółowy projekt w najlepszym możliwym wariancie. Wykonane przez nas klimatyzacje są w pełni sprawne, a ich wydajność maleje bardzo powoli. Regularnie pomagamy Klientom z terenu Falent i innych okolicznych miejscowości, którzy pragną wyposażyć swoje budynki w najlepszej jakości systemy klimatyzacji.

Bezpiecznie, szybko i sprawnie – montaż klimatyzacji w naszej ofercie

Kluczową usługą w naszej ofercie jest montaż klimatyzacji, który realizujemy w sposób szybki i sprawny. Niezależnie czy mowa o klimatyzacji domowej czy przemysłowej, jesteśmy gotowi przeprowadzić ją bez zamykania danego budynku i przerywania ciągłości pracy. Dysponujemy rozbudowanym zapleczem sprzętów, które pozwala nam szybko zgromadzić wszelkie potrzebne podzespoły i narzędzia. Montaż klimatyzacji realizowany jest przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów, gwarantujących jego bezpieczne, kontrolowane przeprowadzenie, w sposób w pełni zgodny z projektem.

Od lat wykonujemy klimatyzacje w budynkach o różnym zapotrzebowaniu, ilości kondygnacji oraz profilu. Niezależnie od indywidualnych wytycznych, jesteśmy gotowi stworzyć system w optymalnym stopniu wydajny i ekonomiczny. Tworzymy klimatyzacje zintegrowane z automatyką budynkową, systemami rekuperacji i wentylacji, a także pompami ciepła i panelami fotowoltaicznymi. Naszym Klientom oferujemy także pomoc w ramach serwisu, przeprowadzania przeglądów oraz naprawiania usterek w obrębie klimatyzacji.

Projektowanie i montaż klimatyzacji - Warszawa, Falenty

Jesteśmy specjalistami w branży, doskonale znającymi swój fach oraz aplikującymi wszystkie nowinki technologiczne w swojej codziennej pracy. Jesteśmy gotowi nieść pomoc wszystkich zgłaszającym się do nas kontrahentom prywatnym i biznesowym. Regularnie obsługujemy Klientów z Falent oraz innych miejscowości z najbliższej okolicy Warszawy.

Z naszej strony mogą Państwo liczyć na konkurencyjne stawki, elastyczne terminy oraz natychmiastową gotowość naszej ekipy projektowo-montażowej do niesienia pomocy. Jesteśmy otwarci na wszelkie zapytania ofertowe, do składania których zapraszamy. Każde otrzymane zlecenie poddajemy indywidualnej wycenie, tworząc najlepszy projekt Państwa klimatyzacji. Zapraszamy do kontaktu już teraz!

Szybki kontakt!
+
Wyślij!