SERWIS KLIMATYZACJI - WARSZAWA

Ciągły wzrost temperatur wywołuje odczuwalny dyskomfort, a ciepłe wnętrza pomieszczeń zarówno w domu, czy w biurze wpływają negatywnie na nasze samopoczucie, stan zdrowia i naszą wydajność. Urządzeniem, które pozwala na uzyskanie optymalnych warunków, jest klimatyzacja, stanowi ona idealne rozwiązanie na problemy z nagrzewającymi się wnętrzami pomieszczeń w czasie letnich upałów.

Aby jednak klimatyzacja spełniała swoje zadanie, czyli była wydajna i bezpieczna, trzeba o nią odpowiednio zadbać, systematycznie dokonując jej serwisu, obejmującego szereg czynności wykonywanych dla prawidłowego funkcjonowania urządzenia.

SYSTEMATYCZNE CZYSZCZENIE KLIMATYZACJI

Czyszczenie klimatyzacji jest wręcz niezbędne. Zaniedbanie tej czynności może okazać się niebezpieczne w skutkach zdrowotnych. Chłodzenie powietrza w klimatyzatorze wiąże się z wykraplaniem wilgoci, której nadmiar jest niekorzystny dla ludzi, ponieważ tworzy warunki do rozwoju mikroorganizmów. Nie serwisując urządzenia oddychamy powietrzem złej jakości. Ponadto, zanieczyszczenia gromadzące się wewnątrz klimatyzacji sprawiają, że spada jej wydajność i rosną koszty eksploatacyjne. Klimatyzacja pracuje głośniej i pobiera więcej energii elektrycznej, skraca się również żywotność samego urządzenia, jednocześnie wydzielając nieprzyjemny zapach wywołany wirusami lub pleśnią.

ODGRZYBIANIE KLIMATYZACJI

Klimatyzator poprzez ciągłą wymianę powietrza narażony jest na zbieranie wszelakich zanieczyszczeń, takich jak pył, kurz, grzyby i inne bakterie znajdujące się w powietrzu. Zanieczyszczenia te dostają się do wymienników ciepła i osadzają się w urządzeniu. Jeśli klimatyzator nie jest odpowiednio serwisowany, może dojść do jego zagrzybienia. Jest to niebezpieczne dla zdrowia, ponieważ wydmuchiwane przez urządzenie powietrze z drobnoustrojami może powodować groźne dla ludzi i zwierząt choroby.

Czyszczenie klimatyzacji jest obowiązkową czynnością każdego posiadacza tego urządzenia. Przynajmniej raz w roku powinno się zlecić generalny przegląd urządzenia profesjonalnej firmie, aby zapewnić sobie bezpieczne i komfortowe użytkowanie klimatyzacji. Odpowiednia dbałości o sprzęt niewątpliwie zapewni jego wieloletnie i prawidłowe działanie.

Nasz wykwalifikowany personel dysponuje wieloletnim doświadczeniem w zakresie montażu,  diagnostyki oraz serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Oferujemy montaż i serwis klimatyzacji w domach, mieszkaniach, biurach, zakładach pracy, sklepach oraz innych obiektach publicznych na terenie Warszawy i okolicy, w tym w miejscowości Raszyn. Zapewniamy kompleksowe naprawy urządzeń klimatyzacji, przeglądy okresowe, konserwację, serwisowanie w tym dezynfekcję urządzeń. Nasz regularny serwis urządzeń daje gwarancję bezpieczeństwa oraz zdrowia. Zapewniamy sprawną obsługę i cykliczną wymianę filtrów.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, masz dodatkowe pytania serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!