ONELIFE X

Najbardziej wydajny, zaawansowany technologicznie plazmowy oczyszczacz powietrza
Eliminuje 99,99% cząstek unoszących się w powietrzu dzięki przełomowej technologii plazmowej i nie wymaga wymiany filtrów.

  • Brak konieczności wymiany filtrów
  • Usuwa 99,99% zanieczyszczeń
  • Koszt eksploatacji mniejszy niż 6 USD/rok
  • Praktycznie bezgłośny 25dB
  • Konstrukcja z bambusa i przetworzonego PET

OneLife X chroni przed najmniejszymi zanieczyszczeniami.

 

Wykonujesz 17 000 oddechów dziennie. Wdychasz 2 000 galonów powietrza. Większość z tego powietrza zawiera miliony niebezpiecznych, szkodliwych, a nawet śmiertelnych zanieczyszczeń i cząsteczek. Nasz nowej generacji filtr plazmowy oczyszczający powietrze eliminuje 99,99% cząsteczek unoszących się w powietrzu bez konieczności wymiany filtra.

 

OneLife X filtruje cząsteczki 30x mniejsze niż filtry HEPA.

ONELIFE X

Lepsza jakość powietrza zwiększa wydajność i produktywność o 61%. OneLife X zapewnia doskonałe warunki do osobistego treningu, spokojnej pracy lub po prostu wyciszenia. Dzięki wbudowanym czujnikom OneLife X mierzy jakość powietrza w Twoim domu i w czasie rzeczywistym dostarcza Ci dane o jakości powietrza na zewnątrz, które są wygodnie wyświetlane na Twoim smartfonie.

Oddychaj klinicznie czystym powietrzem

OneLife X wychwytuje 99,99% szkodliwych cząsteczek unoszących się w powietrzu i chroni przed wirusami o wielkości zaledwie 0,01 mikrometra.

Popraw jakość swojego snu

Dzięki trybowi uśpienia OneLife X działa praktycznie bezgłośnie. Możesz spokojnie zasnąć z czystym powietrzem i obudzić się w pełni wypoczęty i wydajny.

Zwiększ swoją koncentrację i produktywność

Lepsza jakość powietrza zwiększa wydajność i produktywność o 61%. Lepsze wyniki pracy dzięki wydajnemu powietrzu.

Więcej energii 

OneLife X zapewnia doskonałe warunki do indywidualnego treningu, jasność umysłu w pracy oraz pomaga w walce z astmą i alergiami.

Czyste powietrze jest dla wszystkich

Zaprojektowany, aby chronić planetę i Ciebie.

OneLife X wygląda i w dotyku przypomina mebel. Nasz zespół projektantów stworzył OneLife X tak, aby bez wysiłku i pięknie pasował do każdego nowoczesnego domu lub biura. Ponadto działa w pozycji stojącej lub leżącej, dzięki czemu pasuje do każdej przestrzeni. OneLife X dostarcza klinicznie czyste powietrze dokładnie tam, gdzie chcesz, dzięki funkcji pochylania, która umożliwia natychmiastowe dostarczenie czystego powietrza do Twojej osobistej przestrzeni powietrznej.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!