PROMIENNIKI PODCZERWIENI

Każdy, kto ma taras, balkon lub oranżerię, zna ten dyskomfort: w lecie jest miło i ciepło, ale wiosną i jesienią może być szczególnie chłodno wieczorem.  Nasza propozycja i rozwiązanie poprzez promiennik podczerwieni HEATSCOPE rozwiązuje ten problem i dlatego jest idealny między innymi do zastosowań również w ogrodach zimowych, SPA i Wellness oraz hotelarstwie i gastronomii. Promienniki podczerwieni zapewniają przyjemne ciepło w mgnieniu oka.

DLACZEGO HEATSCOPE

Wszystkie promienniki HEATSCOPE działają w oparciu o innowacyjną technologię węglową. Zapewnia to przyjemniejsze odczuwanie ciepła niż w przypadku tradycyjnych grzejników halogenowych. W tradycyjnych grzejnikach ogrodowych ciepło postrzegane jest jako efekt uboczny generowania światła. Następnie aktywowane są spirale z podwójnym węglem, które zapewniają świecące ciepło. Jeśli pojemność wynosi 50%, aktywowana jest jedna cewka węglowa. Spirale węglowe działają po kolei, co oznacza, że ​​żywotność wynosi 10 000 godzin. W HEATSCOPE ciepło jest najważniejsze, światło jest tylko znakiem tego ciepła, a nie na odwrót.

WIĘCEJ CIEPŁA

Wszystkie promienniki HEATSCOPE wytwarzają maksymalnie 30% światła, które wytwarzają porównywalne modele innych marek. Ponadto HEATSCOPE ma co najmniej taką samą, ale często wyższą emisję ciepła. Nawet na większych powierzchniach. Seria Vision z szybą SCHOTT NEXTREMA® High Performance redukuje czerwony blask nawet o połowę.

GŁÓWNE ZALETY

Promieniowanie podczerwone emitowane przez promienniki HEATSCOPE ma wartość terapeutyczną. Minimalna głębokość działania w skórze łagodzi nasze narządy i dodatkowo stymuluje nasz metabolizm. Osoby z astmą i reumatyzmem odczuwają to jako przyjemność. Brak wzrostu pleśni. Dzięki konwekcji powietrze jest podgrzewane, co może prowadzić do powstawania pleśni i zimnych rogów. W dobrze izolowanych domach nowo budowanych ma miejsce niewielka wentylacja, co powoduje większy wzrost pleśni. Nasze promienniki na podczerwień przeciwdziałają temu, ponieważ nie ma mowy o przemieszczeniu powietrza w podczerwieni.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!